شاید در سال برایمان اتفاق بیافتد که برای کار و تجارت و یا برای تفریح و خوشگذرانی و یا برای تمدد اعصاب و چند صباحی آرامش برای خود یا خانواده تان راهی مسافرت به یکی از مقاصد پرطرفدار خارجی شوید، بنابراین بعد از تصمیم گیری نیاز داریدکه مراحل سفر را برنامه ریزی و یک به یک انجام دهید ،مثلا در سفر قصد دارید کهبا هواپیما(ایرلاین های داخلی - خارجی ) سفر کنیدو یا می خواهیددر هتل های 4 ستاره و یا 5 ستاره لاکچری و لوکس و یا سوئیت های مدرن و زیبا اقامت داشته باشیدو لازمه آن این است که یک آژانس مسافرتی معتبرو با کیفیت را انتخاب کرده و مراحل خرید تور مسافرتی تان را به آن ها بسپارید.

شرایط و مدارک خرید تور اقساطی

1 - حداکثر میزان تسهیلات پرداختی معادل ۵۰%هزینه تورو تا سقف ده میلیون تومان برای هر نفر ( در صورتی هر مسافر میتواند از تسهیلات استفاده نماید که یا خودش دارای چک بوده و یا یکی از اقوام درجه یک ایشان دارای چک باشد . با توجه به اینکه هر مسافری که دارای چک است فقط تا سقف 10 میلیون تومان از تسهیلات میتواند استفاده نماید ، در صورتی که در یک گروه فقط یک نفر دارای چک باشد فقط تا سقف 10 میلیون تومان از 50 درصد ارزش کل قرارداد را میتوانندت استفاده نمایند ) به عبارت ساده تر هر حساب بانکی که دارای چک معتبر باشد فقط تا سقف 10 میلیون تومان را پوشش میدهد و برای استفاده کردن از مبالغ بیشتر نیاز به تعداد چک بیشتر می باشد.

2 - حداقل 7 روز کاریقبل از تاریخ سفر باید خرید تور و آماده سازی مدارک به صورت کامل انجام شده باشد.

3 - ارائه اصل پرینت گردش سه ماهاخیر حساب مبدا چک با مهر بانک اامی می باشد.

4 - ارائه تصویر چک مورد نظر قبل از صدور جهت تایید.

5 - ارائه قبض تلفن محل ست صاحب چک با کد پستی 10 رقمی و مربوط به 3 ماه اخیر باشد.

6 -باز پرداخت اقساط در دوره های 4 الی 9 ماهه با محاسبه کارمزد 3%به ازای هر ماه از مجموع رقم تسهیلات

7 -صادر کننده چک های اقساط ااما باید یکی از مسافرین استفاده کننده از تور و یا اقوام درجه یک وی باشد که در این صورت ارائه کپی مدارک شناسایی طرفین جهت احراز نسبت اامی می باشد.

8 - حساب مبدا چک می بایست صرفا شهر تهران باشد .چک فقط برای یکی از بانک های عامل مورد قبول بوده و از پذیرش چک موسسات مالی و اعتباری معذوریم.

9 - ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی صاحب چک

10 - ارائه چک صادر شده بدون قلم خوردگی و فاقد پشت نویسی به ازای هر قسط و هر ماه یک چک

11-ارائه کپی گذرنامهکلیه مسافران در صورت سفر خارجیو کپی کارت ملیکلیه مسافران در صورت سفر داخلینیز اامی می باشد.

12 - تکمیل فرم سرمایه گذاری و امضا ذیل هر دو صفحه فرم " خدمات گردشگری " توسط مشتریان اامی است.


حالا با توجه به اینکه در چند ماه اخیر با افزایش بالای ارز و همچنین محدودشدن ارز مسافرتیمواجه هستیم شما عزیزان شاید در خصوص موضوع سفر طبق برآورد مالی که کرده اید دچار مشکلاتی شوید ! و اینکه شاید که نه قطعا برایتان سخت باشد که تمام هزینه تور خود و خانوادتان را یکجا پرداخت نمایید و یا به هر دلیل شخصی در حال حاضر آماده پرداخت کامل وجه به آژانس نیستید و گاها با خود فکر می کنید ای کاش می توانستید نصف مبلغ تور را با خود جهت خرید و خوش گذراندن به شهر یا کشور مقصد ببرید و اینکه درگیر این هستید که چگونه الان و در این زمان کل مبلغ را تسویه کنیم ، خوب چه باید کرد؟ و در نهایت شاید تصمیم بگیرید سفر را کلا کنسل کنید!


قصد داریم خبر خوبی را به شما بدهیم و آن این است که آژانس مسافرتی سلام پروازبرای اینکه با شما در تمامی مراحل سخت همراه باشد تصمیم گرفته است که برای رفع این مشکل برای شما تور اقساطی یا تور قسطیبا شرایط ویژه و منحصر به فردی را اجرا نمایدو به موجب این تصمیم شما میتوانید هزینه سفر خود را طبق شرایطی که در ادامه به شما خواهیم گفت با خیال راحت در پکیج تور مورد نظر خودتان پرداخت نمایید و بدین صورت که ماه به ماه طبق قرارداری که بین شما و آژانس بسته می شود قسط هایتان را پرداخت کنید و شما مسافر تورهای خارجیاگر چه سفرهای مجردی و چه در سفرهای خانوادگی را انتحاب کردید ، دیگر نیازی به پرداخت کامل پول خودنمی باشید و خوشبختانه در این شرایط سختی که همه برای سفر کردن دارند ،یک اتفاقخیلی خوبی محسوب می شودو مهمتر تصمیم بزرگی است که سلام پرواز برای رفاه و راحتی شما مسافران عزیز خود گرفته است و در ضمن خیالتان از این بابت هم راحت باشد که می توانید با خیال راحت بدون هیچ استرسی در کمال آرامش برای خودت و یا خانوادتان کلی برنامه ریزی تفریحی کنید .

نمونه محاسبه تورهای اقساطی


در این قسمت قصد داریم که برای اینکه درک راحت تر و بهتری از شرایط تعیین شده در خصوص تورهای قسطی داشته باشید و با یک دو دو تا چهار تای ساده خودتان به راحتی بتوانید قیمت های تور را محاسبه کنید ، توضیحاتی را به شما علاقه مندان به سفرهای خارجی بدهیم.


مثلا اگر فرض کنیم که شما در تعطیلات تور نوروز 98به مدت 5 روز راهی تور تایلندهستید که جمع کل مبلغ آن چیزی در حدود 2 میلیون تومان خواهد شد ، ضمنا برای اینکه شما توری را انتخاب کرده اید که بالای دو میلیون تومان است ، پس این امکان را در آژانس ما دارید که از شرایط قسطی سلام پرواز جهت تهیه تورتان اقدام نمایید ، به این صورت که در ابتدا مقدار 50% یا همان نصف مبلغبرای مثال : یک میلیون تومان تور را نقدی پرداخت کرده و مبلغ یک میلیون تومان مابقی آن را می توانید بین 4 تا 9 ماه با آژانس تسویه نمایید ، خوبی این موضوع این است که به اختیار و انتخاب خود در نظر گرفته می شود که شما بنا به شرایط مالی خود بهترین راحت ترین را انتخاب می کنید . این موضوع برای بقیه تورها مانند تور استانبولنیز به همین صورت می باشد.


خوب برسیم به بحث محاسبه سود آن که علامت سوال خیلی از شماهاست ! توجه داشته باشید که فرض میکنیم که شما دوست عزیز تصمیم گرفته اید که نصف مبلغ تور خود را در 4 قسط تسویه نمایید ، پس نسبت به یک میلیون تومان مابقی آن محاسبات بسیار ساده ای می توانید انجام دهید ، چون آژانس ما تصمیم بر این دارد که تنها 3 درصد کارمزدرا برروی قسط ماهیانه شما محاسبه کند ، پس 3 درصد یک میلیون تومان چقدر می شود ؟ بله 30 هزار تومان و چون شما پرداخت 4 قسط را انتخاب کردید پس با این توصیفات یک میلیون تومان مابقی تقسیم بر 4 میشود یعنی حدود 250 هزار تومان ، در نهایت با این محاسبات هزینه هر ماه تور قسطی شما مسافر عزیز در می آید : 250 هزار + 30 هزار = 280 هزار تومان و در نهایت لازم به ذکر است که این 280 هزار تومانی که با هم حساب کردیم میشود مبلغ پرداختی ماهیانه شما برای تسویه تور مسافرتی یا بلیطی که از آژانس ما خریداری کرده اید.

در آخر با تشکر از شما مسافران گرامی که تا انتهای این مطلب ما را همراهی کردید و اینکه سلام پرواز مجری تورهای خارجی اعم از: تور آنتالیا، تور مای، تور دبی، تور گرجستانو . به صورت مستقیم و با مناسب ترین خدمات و بهترین قیمت ها در خدمت شما علاقه منان به سفرهای اقساطی می باشد و شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر در خصوص تور های قسطی و اقساطی با کارشناسان ما با شماره تلفن: 22221500 - 021 تماس حاصل فرمایید.


منبع: تور اقساطی سلام پرواز

معتبرترین وبسایت خرید و فروش پرفکت مانی

نمونه محاسبه تورهای اقساطی

آمار سرسام آور عوارض جراحی زیبایی در ایران

تور ,چک ,یک ,تومان ,، ,میلیون ,میلیون تومان ,و یا ,است که ,می باشد ,دارای چک ,میلیون تومان مابقی ,محاسبه تورهای اقساطی ,نمونه محاسبه تورهای

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ورزش حاجی آباد جاده ی آسمانی خاندان حسین مردی گزارشگر قطعات موبایل گلبن طرح نقش قلم مرجع کنکور ایران viltafepi مرجع کنکور ایران